Nadruk bezpośredni na odzieży (DTG)

DTG (Direct to Garment) to jedna z najnowocześniejszych technologii znakowania i zdobienia odzieży. Niezwykle popularna przy małych nakładach, ale bardzo dobrze sprawdza się w zleceniach powyżej 100 sztuk. Polega na bezpośrednim drukowaniu grafiki lub zdjęcia na odzieży za pomocą specjalnej drukarki, a następnie na termicznym utrwaleniu nadruku. Nadruk bezpośredni pozwala z niezwykłą dokładnością przenieść na odzież bardzo drobne szczegóły oraz przejścia tonalne.

Zalety

Największą zaletą technologii DTG jest brak jakichkolwiek kosztów przygotowań do druku – wszystko sprowadza się do kilku lub kilkunastu czynności w programie graficznym. Dzięki temu opłacalny jest druk nawet 1 sztuki odzieży. Technologia DTG to także brak ograniczeń w zakresie grafiki przenoszonej na odzież. Przejścia tonalne (gradienty) oraz bardzo drobne elementy nie stanowią problemu. Na odzieży można nadrukować dosłownie wszystko.

Dla kogo?

Dla każdego! Nasza oferta jest skierowana zarówno dla małych firm potrzebujących czasem jednej koszulki czy bluzy z własnym motywem jak i do klientów biznesowych potrzebujących odzieży dla swoich pracowników. Bez dodatkowych kosztów możliwa jest personalizacja odzieży, np. nadruk imienia na koszulce.